img1

Jobs in Poland

Dołącz do warszawskiego biura BCG

Boston Consulting Group działa na polskim rynku od roku 1997. Doradzamy zarządom największych firm na świecie, budując nasz biznes na długotrwałych, tworzonych latami relacjach z Klientami. Obecnie zespół warszawskiego biura liczy ponad 100 konsultantów i stale rośnie. 

Chcesz stać się częścią BCG, czerpać z niezliczonych możliwości rozwoju i poznać inspirujące osoby? Dołącz do nas i razem z nami buduj przyszłość biznesu (i nie tylko).

Design the Future

Obszary rekrutacji

Warszawskie biuro BCG tworzą ludzie pełni pasji.
​​​​​​​Znajdź rolę idealną dla siebie i dołącz do nas!
Studenci i absolwenci
Planujesz rozpocząć karierę w doradztwie strategicznym i szukasz rozwijających możliwości? Poznaj nasz program stażowy Visiting Associate lub weź udział w jednej z flagowych inicjatyw warszawskiego biura BCG - Star League, Project Support lub Programie Ambasadorskim.
Doświadczeni profesjonaliści
Masz doświadczenie w biznesie, chcesz dołączyć do grona naszych konsultantów i spróbować swoich sił projektach strategicznych na dużą skalę? Zaaplikuj i stań się częścią warszawskiego zespołu BCG.

​​​​​​​

Wsparcie biznesu
Znajdź rolę związaną z funkcjami biznesowymi takimi jak zasoby ludzkie, finanse, prawo czy marketing. Codziennie wspieraj biznes swoją wiedzą i doświadczeniem, będąc częścią Business Services Team lub Global Speciality Business.
​​​​​

BCG X
Lubisz pracować z danymi i rozwijać technologie związane z SI? Zaaplikuj na praktyki w obszarze Data Science lub, już jako  profesjonalista, obejmij stanowisko Data Scientist w warszawskim biurze BCG X.​​​​​
BCG Plantinion
W swojej codziennej pracy chcesz zajmować się architekturą systemów IT lub konsultingiem w obszarze technologii informacyjnych?
Poznaj role oferowane przez BCG Platinion i stań się jego częścią.
​​​​​

Wydarzenia rekrutacyjne

Nasze wydarzenia skierowane do studentów i absolwentów to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o BCG i oferowanych przez nas możliwościach oraz sprawdzić, czy kariera w naszej firmie odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zabserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi lokalnymi inicjatywami kierowanymi do studentów i absolwentów.

Unlock Your Potential.
location-our-events

Poznaj konsultantki i konsultantów
z warszawskiego biura BCG

img1
Konrad rozpoczął pracę w BCG w roku 2013. Dziś obejmuje stanowisko Pryncypała i jest Dyrektorem Rekrutacji. Ukończył Zarządzanie na UE w Poznaniu i zdobył kwalifikację CIMA z zakresu finansów i strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem. Ukończył także program MBA na INSEAD w Singapurze oraz program Digital Marketing na Kellog School of Management w Chicago. Obecnie specjalizuje się w projektach strategicznch dot. sprzedaży i marketingu, personalizacji, zaawansowanej analityki oraz transformacji cyfrowej w branży finansowej i e-commerce. Zasiada w Facebook Client Advisory Board. Przed dołączeniem do BCG zdobywał doświadczenie w firmach takich jak P&G czy Roland Berger.
Konrad Kapeluch Partner & Recruiting Director @ BCG
img1
Agnieszka rozpoczęła karierę w BCG w roku 2008. Dziś obejmuje stanowisko Partner & Associate Director. Jest członkinią globalnych praktyk Sprzedaży i Marketingu oraz Instytucji Finansowych. Na co dzień współpracuje głównie z Klientami z Sektora Bankowego i Ubezpieczeniowego w zakresie strategii dystrybucji, zarządzania sprzedażą i tworzenia efektywnych struktur organizacyjnych. Jest także liderką inicjatywy Women@BCG w Polsce, wpierającej rekrutację oraz rozwój kobiet. Ukończyła finanse w Szkole Głównej Handlowej. Studiowała także prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz Financial Economics & Strategic Management na BI Norwegian Business School. Prywatnie jest mamą pięcioletniego Aleksandra.
Agnieszka Kulas ​​​​​​​Partner & Associate Director @ BCG
img1
Marcin jest Partnerem w warszawskim biurze BCG oraz liderem Praktyki Industrial Goods i Energy w Polsce. Dołączył do BCG w roku 2011, krótko po ukończeniu programu stażowego Visiting Associate. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i ukończył międzynarodowy program CEMS Master's in International Management w Copenhagen Business School. Przed karierą w BCG, pracował w dziale strategii Avon na Europę Środkowo-Wschodnią.
W ciągu ostatniej dekady, Marcin pracował dla biur BCG na całym świecie, m.in. w Londynie, w Sydney czy w Singapurze, realizując projekty w branży Oil & Gas, górnictwie, energetyce, logistyce i produkcji przemysłowej. 
Marcin Lech Partner @ BCG
Magda zaczęła swoją karierę w roku 2012 jako ekonomistka w Kancelarii Premiera, gdzie specjalizowała się w ilościowej analizie rynku pracy i polityki społecznej. Doświadczenie tworzenia modeli w oparciu o duże zbiory danych skłoniło ją do rozwijania się w kierunku Data Science. Ta ścieżka w 2018 roku zaprowadziła ją do warszawskiego zespołu BCG Gamma, gdzie obecnie zajmuje stanowisko Senior Data Scientist i realizuje projekty w branży finansowej, handlowej, czy telekomunikacyjnej dla klientów BCG w całej Europie. Ukończyła Informatykę i Ekonometrię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Teorię Ekonomii w Toulouse School of Economics.
Magdalena Krupa Senior Data Scientist @ BCG Gamma
Filip dołączył do warszawskiego biura BCG Platinion w roku 2019 jako Senior IT Architect. Po 1,5 roku został awansowany na stanowisko Managera. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu strategicznych projektów zarządzania zmianą w obszarze architektury korporacyjnej. Przed dołączeniem do BCG Filip był Managerem i Liderem obszaru Architektury Korporacyjnej w EY Polska. Jest certyfikowanym praktykiem TOGAF oraz współautorem publikacji na temat zarządzania projektami architektonicznymi. Posiada tytuł magistra zarządzania, który zdobył na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Filip Szymański Manager @ BCG Platinion
Julia dołączyła do BCG w roku 2015, niedługo po zakończeniu stażu Visiting Associate. Obecnie pełni rolę konsultantki i kluczowego członka praktyki bankowej w warszawskim biurze. Ukończyła studia z zakresu metod ilościowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz międzynarodowy program podwójnego dyplomu CEMS Master's in International Management. Przed dołączeniem do BCG, pracowała dla Rocket Internet jako Business Development Manager rozwijając jedną z pierwszych platform e-commerce w Myanmarze (Birmie). Wraz ze wspólnikami prowadzi firmę Brews Fellas, produkującą pierwsze polskie „piwo” imbirowe IMBEER.
​​​​​​​
Julia Maciejewska Project Leader @ BCG
Bartosz dołączył do warszawskiego biura BCG już w roku 2016 jako Visiting Associate. Od tego czasu awansował trzykrotnie. Obecnie pełni rolę konsultanta. Studiował Mechanical Engineering with Management w Szkocji na uniwersytecie w Edynburgu. W międzyczasie spędził rok na McGill University w Montrealu i brał udział w konkursie SpaceX na projekt kapsuły Hyperloop. Przed dołączeniem do BCG pracował w Lotus F1 Team (dzisiaj znane pod nazwą Renault F1, a od nowego sezonu jako Alpine F1 Team) na stanowisku Vehicle Performance Engineer.
Bartosz Król Project Leader @ BCG
Asia pracuje w BCG od 2014 roku. Studiowała Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Economics and Management of Innovation and Technology na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. To własnie tam zainteresowała się branżą fashion, choć moda zawsze była jej wielką pasją. Obecnie, jako Project Leader, wykorzystuje swoją ekspertyzę w tym obszarze na projektach dla globalnych marek, sporo uwagi poświęcając kwestiom związanym ze zrównoważonym rozwojem. Specjalizuje się w retailu, CG, fashion i PE.
​​​​​​​Joanna Dłutowska Principal @ BCG
Filip swoją przygodę z BCG rozpoczął we wrześniu 2017, zaczynając od stanowiska Visiting Associate. Obecnie, już jako Consultant, zajmuje się projektami strategicznymi głównie w branżach takich jak bankowość, ubezpieczenia czy moda. Jednocześnie czynnie wspiera Dział Rekrutacji w zakresie inicjatyw employer brandingowych oraz rekrutacji kandydatów. Dyplom magistra inżyniera Lotnictwa i Kosmonautyki otrzymał z wyróżnieniem na Imperial College London oraz Università Sapienza di Roma, gdzie publikował swoją pracę naukową.
​​​​​​​
Filip Karasiewicz Consultant @ BCG
#bcglife w Warszawie
Zobacz, jak wygląda codzienność w warszawskim biurze BCG.
Poznaj nas bliżej, dzięki Instagramowi
@bcginpoland

Dołącz do naszej bazy talentów!
Opowiedz nam o sobie i dołącz do naszej bazy talentów. Będziemy na bieżąco informować Cię o dopasowanych do Ciebie ofertach pracy w BCG.