UNLIMITED 2023 

Wydarzenie rekrutacyjne dla juniorów Tech & Digital

Odkryj z nami rewolucję GEN AI

Dołącz do nas w Paryżu
18-20 października 2023!

BCG UNLIMITED 2023 


BCG UNLIMITED to 3-dniowe wydarzenie wypełnione praktycznymi warsztatami i szkoleniami skierowane do studentów i studentek ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, niedawnych absolwentów i absolwentek oraz młodych profesjonalistów i profesjonalistek z Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli Ci odkryć, jak BCG wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję i inne najnowsze technologie do pozytywnego wpływania na otaczający nas świat.

BCG UNLIMITED, rozbuduj swój profesjonalny network, poznaj pozostałych uczestników i uczestniczki oraz topowych ekspertów i ekspertki BCG z całego świata stając się częścią rewolucji technologicznej,
​​​​​​​która dzieje się teraz!


UNLIMITED w skrócie

Agenda BCG UNLIMITED 

18-20 p​​​​​​​aździernika 2023
Każdy dzień na BCG UNLIMITED to angażujące połączenie wykładów topowych ekspertów i ekspertek, interaktywnych warsztatów o najnowszych technologiach, angażujących case study w obszarze GEN AI oraz okazji do networkingu w międzynarodowej grupie uczestników i uczestniczek.

Dowiesz się więcej o praktycznych możliwościach wykorzystania GEN AI, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności przywódcze i interpersonalne. Ponadto, zdobędziesz bezpośredni wgląd w pracę konsultantów i konsultantek zajmujących się strategiami cyfrowymi w BCG oraz poznasz przedsmak ekscytujących wyzwań, jakie czekają na Ciebie jeśli zdecydujesz się na karierę w konsultingu strategicznym.
img1
Kogo szukamy?
Studentów i studentek ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, niedawnych absolwentów i absolwentek oraz młodych profesjonalistów i profesjonalistek, którzy/e:
​​​​​​​
  • Pasjonują się technologiami cyfrowymi oraz budowaniem strategii w tym obszarze (i demonstrują to przez wybór kierunku studiów. Aktywności pozaakademickie w tym zakresie będą dodatkowym atutem)
  • Posiadają świetne wyniki akademickie
  • Wykazują się myśleniem analitycznym i strategicznym oraz kreatywnością
  • Biegle posługują się zarówno językiem polskim, jak i angielskim

BCG Unlimited 2023

Okolice Paryża, Francja
18-20 października 2023

Jak zaaplikować na UNLIMITED?

Kliknij w zielony przycisk poniżej. Załącz w formularzu swoje CV oraz list motywacyjny i poczekaj na naszą odpowiedź! Aplikacje zbieramy do 17 września 2023 r. Pamiętaj - aplikując za pomocą tej strony rekrutujesz się na wydarzenie jako reprezentant/ka warszawskiego biura BCG.

BCG UNLIMITED Event Team

Lisa Jung
Silvia Dvorak EMESA Digital Employer
 Branding & Events Manager
Madrid
Kate Fields
Cornelia Lönne EMESA Talent Acquisition Events Manager
Cologne
Olga Chetvertkova
Ingrid Latapie Soulier EMESA Digital Talent Acquisition Senior Specialist
​​​​​​​Paris
Olga Chetvertkova
Sofia Palumbo EMESA Digital Talent Acquisition Senior Specialist
​​​​​​​Amsterdam
Olga Chetvertkova
Nadia Djellal EMESA Digital Talent Acquisition Specialist
​​​​​​​Paris
Olga Chetvertkova
Lisa Jung EMESA Digital Talent Acquisition Specialist
​​​​​​​Munich

Masz jakieś pytania? Sprawdź odpowiedzi poniżej!